Top 5 Beste CBD olie

Welke CBD-oliën zijn nou echt het beste?
Ons team heeft speciaal voor jou een lijst gemaakt van de top 5 beste CBD-oliën
met een CBD-gehalte van 5%.

Inleiding

Er wordt op allesovercbd.nl veel gesproken over de vele voordelen die CBD mogelijk kan hebben op je lichaam en welzijn, maar wat is nu de beste cbd olie van 2023?

Ons team heeft speciaal voor jou een lijst gemaakt van de top 5 CBD-olie merken.

Best getest

Hoil CBD Drops

Om te beginnen bevat de olie 0% THC. Daarnaast maakt de CBD-olie gebruik van de MCT C8 (kokosolie) draagolie.

Beste draagolie

Goede prijs

Vegan

Nr. 2

Love Hemp CBD-olie

Net als de CBD-olie van Hoil is deze olie ook op basis van kokosolie, maar dan de MCT variant. Dit is een combinatie van MCT C8 en MCT C10. 

Goede draagolie

Goedkoopste keuze

Vegan

Nr. 3

Renova CBD-olie

0% THC. 100% plantaardig, hoogwaardige ingrediënten. Full-spectrum CBD

Goede draagolie

Vegan

Relatief duur

beste CBD olie

Top 5 beste CBD oliën

1. Hoil CBD Drops

De beste CBD olie zijn de CBD Drops van Hoil. Om te beginnen bevat de olie 0% THC. Daarnaast maakt de CBD-olie gebruik van de MCT C8 (kokosolie) draagolie. De MCT C8 variant is de beste MCT-olie die beschikbaar is. Daarnaast is het van hoge kwaliteit met een neutrale smaak, waar veel gezondheidsvoordelen aan gekoppeld zijn. Verder is het een CBD Distillaat, wat betekent dat er meerdere belangrijke cannabinoïden, terpenen en flavoïden in zitten. De combinatie van dit alles zorgt ervoor dat de CBD-olie van Hoil bij ons op nummer 1 staat.

Het product heeft alles wat je verwacht van en meer. Daarnaast is het 100% plantaardig en daarmee geschikt voor vegans. De CBD-olie kost daarnaast slechts €24 per flesje voor 250 druppels krachtige CBD-olie. Bekijk hier het volledige aanbod.

Voordelen

Beste draagolie

Goede prijs

Distillaat

Vegan

Modern design

Nadelen

Alleen online verkrijgbaar

2. Love Hemp CBD-olie

Als je op zoek bent naar een goede CBD-olie voor een kleine prijs kom je al snel uit bij Love Hemp. Dit merk kost £50 voor 30ml met een CBD-gehalte van 4% CBD. De andere merken hebben allemaal een gehalte van 5% en een inhoud van 10ml. Hierdoor is de CBD-olie van Love Hemp de goedkoopste in de top 5. Net als de CBD-olie van Hoil is deze olie ook op basis van kokosolie, maar dan de MCT variant. Dit is een combinatie van MCT C8 en MCT C10. Hierdoor is de kwaliteit van de draagolie net iets minder dan die van Hoil. Net als de olie van Hoil is de olie vegan en duurzaam geproduceerd.

Kortom, Love Hemp is de terechte nummer 2 in deze lijst. In de basis komt hij veel overeen met de olie van Hoil, maar met een net iets lagere CBD-gehalte en een andere draagolie ranken wij deze CBD-olie één plek lager. Nog steeds is de olie van Love Hemp een goede keuze. Mocht je hem zelf willen proberen, klik dan hier voor meer informatie.

Voordelen

Goede draagolie

Goedkoopste keuze

Verkoop in winkels

Vegan

Nadelen

Mindere draagolie

Laag CBD gehalte (4%)

3. CBD-olie van Renova

Op nummer 3 komt bij ons de CBD-olie van Renova. Eén van de grootste merken in de Nederlandse CBD-markt kan uiteraard niet ontbreken. Deze CBD-olie heeft net als de CBD-olie van Hoil en Love Hemp 0% THC en is een Full-spectrum CBD.

Daarnaast is het ook 100% plantaardig en heeft het hoogwaardige ingrediënten. De CBD-olie bevat 225 druppels en is beschikbaar vanaf €27,50. Hierdoor is deze olie net iets duurder dan de olie van Hoil en Love Hemp (250 druppels voor €24), maar komt hij qua kwaliteit wel erg dicht in de buurt. Hierdoor is de 5% CBD-olie van Renova een goede nummer 3 op de lijst van beste CBD-oliën voor jou.

4. Jacob Hooy

Nummer 4 op de lijst is de CBD-olie van Jacob Hooy. Deze CBD-olie is net als de rest van de oliën op deze lijst volledig vrij van THC. De olie is 100% natuurlijk en daarmee ook vegan. Er zitten ongeveer 240 druppels in de olie en de CBD komt voort uit vezelhennep. De hoofdingrediënten zijn hennepzaadolie en henneppasta. Het productieproces van Jacob Hooy komt erg overeen met die van de twee bovengenoemde CBD-oliën. De verkoopprijs ligt op €29,99 voor 10ml.

Jacob Hooy komt daarmee dicht in de buurt van de andere oliën. Echter gaat onze voorkeur uit naar de MCT C8 olie als draagolie, waarbij er nog extra voordelen toegevoegd worden. Dat neemt niet weg dat de CBD-olie van Jacob Hooy van hoge kwaliteit is en zeker een product kan zijn wat bij jou past.

5. Reakiro CBD-olie

Op plek 5 staat bij ons de Reakiro CBD-olie. Met 5% CBD in een 10ml flesje is dit een goede keuze. De oliebasis is hennep en CBD-olie kost €30 per flesje. Hierdoor valt Reakiro in de gemiddelde prijsrange. De olie is, net als de rest van de olie, 100% vegan en geproduceerd in de EU. Het is een lab geteste CBD-olie met een THC percentage van onder de 0,2%. Er zitten ongeveer 250 druppels in één potje en de olie kan daarmee een juiste keuze voor jou zijn. Zoals eerder benoemd gaat onze voorkeur uit naar CBD-olie op basis van kokosolie en daarmee komt Reakiro op plek 5.

Toch moet je deze CBD-olie zeker overwegen, aangezien Reakiro CBD-olie in 2022 een prijs heeft gewonnen voor de World CBD Awards in Barcelona. Een mooie prestatie en daarmee een terechte nummer 5 op de lijst.

Conclusie

Volgens ons is de beste CBD olie van het merk Hoil. Alle overig genoemde CBD-oliën zijn ook van hoge kwaliteit. De voorkeur voor specifieke oliën kan ook verschillen per persoon. Dus kijk goed welke olie bij jou past, onze fit hoeft niet die van jou te zijn. We hopen je wel een paar goede handvatten gegeven te hebben in jouw zoektocht naar de beste CBD-olie! Laat ons vooral weten wat jij de beste CBD olie vindt.

Onze keuze

Hoil CBD Drops

De beste CBD olie: CBD Drops 500 mg (5%) van Hoil. Om te beginnen bevat de olie 0% THC. Daarnaast maakt de CBD-olie gebruik van de MCT C8 (kokosolie) draagolie. De MCT C8 variant is de beste MCT-olie die beschikbaar is.

Veelgestelde vragen

CBD-olie is een vloeibaar extract dat cannabidiol (CBD) bevat, een niet-psychoactieve component van de cannabisplant. Het wordt vaak gemengd met een draagolie zoals MCT-olie of hennepzaadolie. Voor meer informatie klik hier.

CBD-olie wordt vaak gebruikt voor zijn mogelijke gezondheidsvoordelen, zoals het verlichten van angst, pijnbestrijding, en het verbeteren van de slaap. Het is wel belangrijk om op te merken dat meer onderzoek nodig is om deze claims te onderbouwen.

MCT-olie, vaak afkomstig van kokosolie, wordt gebruikt als een draagolie om de opname van CBD te verbeteren. MCT C8, in het bijzonder, wordt beschouwd als de beste MCT-olie variant.

De juiste dosering kan variëren afhankelijk van individuele behoeften. Het is altijd een goed idee om met een lage dosis te beginnen en deze indien nodig geleidelijk te verhogen. Voor meer informatie klik hier.

Mogelijke bijwerkingen kunnen zijn: droge mond, lage bloeddruk, en slaperigheid. Als je andere medicijnen gebruikt, is het aan te raden om met een arts te overleggen. Voor meer informatie klik hier.

Uit onze test blijkt de beste CBD olie van het merk Hoil te zijn. De overige merken zijn ook van hoge kwaliteit.